Nasza oferta

Okna PCV

Naszą ofertę w zakresie okien opieramy na sprawdzonych i niezawodnych rozwiązaniach takich renomowanych firm jak Salamander czy Wital, od lat zaliczanych do czołówki producentów profili z PCW w Polsce. Wykorzystując najnowsze technologie, dbamy o każdy szczegół i wszystkie okna oparte na profilach Salamander oraz Wital dostosowujemy do aktualnych standardów.

Chcąc zapewnić komfort i wygodę użytkowania, używane przez Art-Okna Lubelską Fabrykę Okien szklenia okienne są zawsze najwyższej jakości, spełniając przy tym wszelkie możliwe normy bezpieczeństwa.

 

Drzwi przesuwne

Oferowany przez nas system drzwi przesuwnych ma zastosowanie przede wszystkim w przypadku drzwi przesuwanych następujących typów: patio, tarasowych, balkonowych.

Naszej oferty nie ograniczamy jednak tylko do wyżej wymienionych typów. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dokonać realizacji na pożądanym przez niego typie, zawsze gwarantując przy tym najwyższą jakość i wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Drzwi przesuwne

 

Szklenie, okucia, kolorystyka, szprosy

Głównym obszarem działalności Lubelskiej Fabryki Okien są okna produkowane w czterech różnych systemach oraz dodatki czy składowe, które mogą być zastosowane i spersonalizowane w zależności od upodobań klienta. Chodzi o szklenie, okucia, kolorystykę oraz szprosy międzyszybowe.

Zróżnicowaną gamę okien (dostępnych w czterech różnych profilach) wzbogacają okucia oraz szprosy. W zależności od oczekiwań, nasi eksperci pomogą dostosować okienne okucia czy okienne szprosy do Państwa indywidualnych potrzeb. Ponadto wyjaśnią różnice pomiędzy nimi, doradzając jednocześnie optymalną konfigurację.

Jeżeli mają Państwo specjalne wymagania dotyczące kolorystyki okien, dysponujemy bogatą paletą barw, która z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagającyh klientów.