O nas

Art-Okna Lubelska Fabryka OkienArt-Okna Lubelska Fabryka Okien powstała w 2006 r. Właścicielem firmy jest Artur Boksa, który swoją wiedzę i doświadczenie w branży stolarki okiennej zdobywał nieprzerwanie od 1994 r. Przez te wszystkie lata przechodził kolejne szczeble kariery zawodowej. Początkowo pracował w firmie produkcyjnej, natomiast w 2001 r. został jej współwłaścicielem. Pięć lat później rozpoczął własną działalność pod szyldem Art-Okna, którą z powodzeniem kontynuuje do dziś.

 

Głównym obszarem działalności Lubelskiej Fabryki Okien są okna produkowane w czterech różnych systemach oraz dodatki czy składowe, które mogą być zastosowane i spersonalizowane w zależności od upodobań klienta. Chodzi o szklenie, okucia, kolorystykę oraz szprosy międzyszybowe.

 

Ofertę w zakresie okien — ale także drzwi przesuwnych — opieramy na sprawdzonych i niezawodnych rozwiązaniach. Wykorzystując najnowsze technologie, dbamy o każdy szczegół i wszystkie produkty dostosowujemy do aktualnych standardów.

 

Chcąc zapewnić komfort i wygodę użytkowania, używane przez Art-Okna Lubelską Fabrykę Okien szklenia okienne są zawsze najwyższej jakości, spełniając przy tym wszelkie możliwe normy bezpieczeństwa. Najlepszym tego dowodem i potwierdzeniem są przyznawane nam certyfikaty.

 

Zróżnicowaną gamę okien (dostępnych w czterech różnych profilach) wzbogacają okucia oraz szprosy. W zależności od oczekiwań, nasi eksperci pomogą dostosować okienne okucia czy okienne szprosy do Państwa indywidualnych potrzeb. Ponadto wyjaśnią różnice pomiędzy nimi, doradzając jednocześnie optymalną konfigurację.

 

Art-Okna Lubelska Fabryka OkienJeżeli mają Państwo specjalne wymagania dotyczące kolorystyki okien, dysponujemy bogatą paletą barw, która z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagającyh klientów.

 

Doskonałym uzupełnieniem oferty związanej z oknami oraz drzwiami przesuwnymi jest możliwość ich montażu przez naszych specjalistów.

Montowaniem okien i drzwi przesuwnych zajmujemy się na co dzień, tak więc zrobimy to szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Dzięki świadczonym przez nas usługom montażu okien oraz drzwi przesuwnych, otrzymują Państwo kompleksowe wsparcie i gwarancję najwyższej możliwej jakości w atrakcyjnej cenie.

 

Okna i drzwi spod znaku Lubelskiej Fabryki Okien Art-Okna to trwałość i niezawodność — to produkty na pokolenia!

Art-Okna Lubelska Fabryka Okien Artur Boksa