Montaż

Doskonałym uzupełnieniem oferty związanej z oknami oraz drzwiami przesuwnymi jest możliwość ich montażu przez naszych specjalistów.


Montaż okienMontowaniem okien i drzwi przesuwnych zajmujemy się na co dzień, tak więc mogą mieć Państwo pewność, że zrobimy to szybko, sprawnie i profesjonalnie.

 

Decydując się na montaż z naszej strony, w jego cenie otrzymują Państwo również montaż obrobionego parapetu (zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego), obróbkę ościeży, a nawet — jeżeli istnieje taka potrzeba — demontaż starego okna. Warto przy tym pamiętać, że parapet zewnętrzny to nie tylko ozdoba, ale przede wszystkim ochrona przed zaciekami, tak więc jego zamontowanie powinno być zrobione dobrze.

 

Lubelska Fabryka Okien wie jak to się robi!

 

Po wykonanej pracy ekipa monterska Art-Okna zawsze pozostawia po sobie porządek i czystość. Rzetelnie wykonana usługa jest dla nas priotytetem, dokładamy w związku z tym wszelkich starań, by pozostawić po sobie stan taki, jaki miał miejsce przed rozpoczęciem prac.

 

Nasza wykwalifikowana kadra dysponuje ogromnym doświadczeniem i wiedzą niezbędną do właściwego wykonania usługi. Mamy zatem świadomość, że jednym z kluczy do sukcesu jest dysponowanie odpowiednimi materiałami, dostosowanymi oczywiście do potrzeb i zastanej nieruchomości. Zawsze stosujemy materiały o najwyższej jakości, czego doskonałym przykładem jest pianka niskoprężna, a nie zwykła pianka poliuretanowa stosowana przez większość niefachowych ekip monterskich.

 

Do solidnego zamontowania okna używamy sprawdzonych dybli i kotw, dbając o to, by element kotwiący znajdował się w rejonie zawiasów. Przykładamy również wagę do tego, by mocowania znajdowały się na pionowych słupkach.

 

Dzięki świadczonym przez Art-Okna Lubelską Fabrykę Okien usługom montażu okien oraz drzwi przesuwnych, otrzymują Państwo kompleksowe wsparcie i gwarancję najwyższej możliwej jakości w atrakcyjnej cenie.

 

Jesteśmy zawsze do dyspozycji, gotowi na kolejne wyzwania!

Przejdź do działu Kontakt